Fabriek OEM Sjampoe Organiese Biotien Sjampoe Ryk aan Vitamien Haarsjampoe

bied multifunksionele voordele, insluitend anti-roos, anti-jeuk, oliebeheer en haarherstel. Met aangepaste bestanddeelondersteuning, professionele O&O-advies en meer as 8000 bottelopsies, bied dit pasgemaakte oplossings vir privaat handelsmerk-handelsmerk. Die verfrissende kruiegeur en roomformule is geskik vir volwassenes wat voedende en verhelderende haarversorging soek.

Ons is die direkte vervaardiger van hierdie produk en lewer haarversorgingsoplossings van hoë gehalte aan meer as 100 lande wêreldwyd. Ons verwelkom kliënte van regoor die wêreld om ons produkte te groothandel en te versprei. Daarbenewens bied ons OEM- en ODM-dienste om haarversorgingsprodukte aan te pas om aan u handelsmerk se unieke behoeftes te voldoen.

21+ jaar ondervinding

100+ Lande Bedien

GMP / ISO22716 Gesertifiseer

Wêreldwyd gestuur

Beskrywing

Chinchy Fabriek OEM Sjampoe Organiese Biotien Sjampoe Ryk aan Vitamien Haarsjampoe is 'n professionele-graad fabriek OEM sjampoe organiese biotien sjampoe ryk aan vitamien haarsjampoe geformuleer vir wêreldwye B2B-verspreiders, private etiket handelsmerke en salonkettings. Vervaardig deur Chinchy Groep (Guangzhou Chinchy Cosmetic Co., Ltd.) in ons 25,000+ m² fasiliteit in Guangzhou, China. 21+ jaar OEM/ODM ervaring. 1,200,000+ bottels/maand produksiekapasiteit. ISO 22716, GMPC, FDA, CE, SGS gesertifiseer.

Produk Spesifikasies

Brand Chinchy
Product Type Fabriek OEM Sjampoe Organiese Biotien Sjampoe Ryk aan Vitamien Haarsjampoe
Volume Opsies 500ml / 800ml / Pasgemaak (OEM-vriendelik)
MOQ 200-500 stukke (vlakgebaseerde pryse)
lood Tyd 15-30 dae (monsters 3-5 dae)
Certificaties ISO 22716, GMPC, FDA, CE, SGS, MSDS
Aanpassing Formule, geur, kleur, viskositeit, verpakking
betaling T/T, L/C, PayPal, Alibaba Handelsversekering
Versending DDP / FOB / CIF na 130+ lande

Produk Hoogtepunte

  • OEM/ODM gereed — Chinchy Group ondersteun lae-MOQ private etiket met persoonlike geur, kleur, viskositeit en verpakking
  • Aanpasbare volume — 500ml / 800ml / pasgemaakte MOQ-vriendelik
  • Veelsydige haartipe — geformuleer vir krullerige, reguit, golwende, gekleurde, chemies verwerkte hare
  • 21+ jaar vervaardiging — 130+ lande bedien, 200+ agentskaphandelsmerke
  • Certificaties — ISO 22716, GMPC, FDA, CE, SGS, MSDS
Chinchy Fabriek OEM Sjampoe Organiese Biotien Sjampoe Ryk aan Vitamien Haarsjampoe - Produkvertoning - OEM/ODM Groothandel deur Chinchy Groep
Chinchy Fabriek OEM Sjampoe Organiese Biotien Sjampoe Ryk aan Vitamien Haarsjampoe - Verpakking en Grootte - OEM/ODM Groothandel deur Chinchy Groep
Chinchy Fabriek OEM Sjampoe Organiese Biotien Sjampoe Ryk aan Vitamien Haarsjampoe - Belangrike Voordele - OEM/ODM Groothandel deur Chinchy Groep
Chinchy Fabriek OEM Sjampoe Organiese Biotien Sjampoe Ryk aan Vitamien Haarsjampoe - Toepassing en Gebruik - OEM/ODM Groothandel deur Chinchy Groep
Chinchy Fabriek OEM Sjampoe Organiese Biotien Sjampoe Ryk aan Vitamien Haarsjampoe - Tekstuur & Afwerking - OEM/ODM Groothandel deur Chinchy Groep

Hoe om OEM/ODM te bestel

stap 1 Stuur navraag met formule-, verpakkings- en hoeveelheidsvereistes
stap 2 Ontvang gratis monster binne 3-5 dae
stap 3 Bevestig monster, teken kunswerk af en betaal 30% deposito
stap 4 Massaproduksie duur 15-30 dae, afhangende van die bestelvolume
stap 5 Betaal die balans voor versending. Wêreldwye DDP / FOB / CIF aflewering

Oor Chinchy

Chinchy is een van die agt huishandelsmerke van die Chinchy-groep (Guangzhou Chinchy Cosmetic Co., Ltd.), 'n geverifieerde Alibaba Gold-verskaffer met 'n 5.0/5-gradering, 'n 100% stiptelike versendingsyfer en 'n leeftydbestelwaarde van meer as US$810 000. Ons bedryf produksiefasiliteite van meer as 25 000 m² in Guangzhou en Huizhou, en het 6 gegradueerde navorsings- en ontwikkelingsingenieurs in diens wat meer as 20 nuwe produkte per jaar loods. Ons handelsmerkportefeulje: Karseell, Pallamina, Delofil, Navensi, Lusstaly, Romacy, ECOLCHI, Hischer, Masaroni. Ons bedien meer as 130 lande.

Algemene vrae

V: Is u 'n fabriek of handelsonderneming?
A: Ons is 'n direkte vervaardiger met meer as 21 jaar OEM/ODM-ervaring. Geverifieerde Alibaba Gold Supplier (5.0/5-gradering, 100% stiptelike versending, US$810 000+ leeftyd).

V: Wat is die minimum bestelhoeveelheid (MOQ)?
A: Standaard MOQ is 200-500 stukke, afhangende van volume en aanpassing. Handelsversekeringsbestellings op Alibaba beskerm u betaling.

V: Kan ek 'n gratis monster kry?
A: Ja, gratis monsters word binne 3-5 dae via DHL/FedEx versend. Jy betaal slegs versendingskoste.

V: Watter betaalmetodes aanvaar u?
A: T/T (Telegrafiese Oorplasing), L/C (Kredietbrief), PayPal, en Alibaba Handelsversekering. Ander metodes is op aanvraag beskikbaar.

V: Watter sertifisering het u?
A: ISO 22716, GMPC, FDA, CE, SGS, en MSDS geverifieer. Gehaltebeheer sluit volledige inspeksie, ewekansige monsterneming en naspeurbaarheid van grondstowwe in.

V: Kan ek die formule en verpakking aanpas?
A: Ja. Ons 6 gegradueerde O&O-ingenieurs ondersteun pasgemaakte formulering, geur, kleur, viskositeit en verpakkingsontwerp. Monsterverwerking, tekeninggebaseerde aanpassing en volledige aanpassing is alles beskikbaar.

V: Wat is die leestyd?
A: 15-30 dae vir massaproduksie, afhangende van die bestelhoeveelheid. Die monsterleweringstyd is 3-5 dae.

V: Verskeep julle na my land?
A: Ja, ons verskeep na meer as 130 lande via DDP-, FOB- en CIF-terme. Hoofmarkte: Suidoos-Asië (50%), Oseanië (20%), Noord-Europa (4%).

Laas opgedateer: 2026-08-06. Hersien deur Chinchy se O&O-span (6 gegradueerde ingenieurs, 20+ nuwe produkte/jaar).

Resensies

Daar is nog geen resensies nie.

Wees die eerste om “Factory OEM Shampoo Organic Biotin Shampoo Rich in Vitamin Hair Shampoo” te resenseer

Jou e-posadres sal nie gepubliseer word nie. Verpligte velde word gemerk met *

Deel:    

Ecolchi Groothandel/OEM

Indien u in ons produkte belangstel, nooi ons u uit om die onderstaande vorm in te vul om meer te wete te kom! Ons bied groothandel- en verspreidingsgeleenthede vir ECOLCHI PRO, Delofil, Romacy, Pallamina en ander premium produkte. Daarbenewens bied ons pasgemaakte OEM-oplossings om aan u spesifieke behoeftes te voldoen.

Laat ons jou help om jou besigheid te laat groei met haarsorgprodukte van hoë gehalte. Dien vandag nog jou navraag in, en ons toegewyde span sal dadelik met jou in aanraking kom.

Begin nou jou reis saam met ons!

Aktiveer asseblief JavaScript in jou blaaier om hierdie vorm te voltooi.

Word 'n agent of skep jou eie haarversorgingsmerk

Op soek na OEM-, ODM-, Privaat Etiket-, Groothandel- of Verspreidergeleenthede?

Ecolchi Factory help handelsmerke wêreldwyd om professionele haarversorgingsprodukte te ontwikkel en te vervaardig.

Dien u navraag in en ons span sal binne 24 uur met u in verbinding tree.

Aktiveer asseblief JavaScript in jou blaaier om hierdie vorm te voltooi.